1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hizmet-iş Gülşehir'de Temsilcilik Odası Açtı

Hizmet-iş Gülşehir'de Temsilcilik Odası Açtı

Hizmet-iş Gülşehirde Temsilcilik Odası Açtı
A+A-

Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığının yetkili olduğu Gülşehir Belediyesinde temsilcilik odası dualarla açıldı. Açılış törenine Şube Başkanı Halil Özdemir Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa

Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığının yetkili olduğu Gülşehir Belediyesinde temsilcilik odası dualarla açıldı.
Açılış törenine Şube Başkanı Halil Özdemir Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun sendika yöneticileri ve çok sayıda üye katıldı.
Törende Belediye Başkanı Dursun'a sendika ve çalışanlar adına teşekkür eden Özdemir, "Böyle güzel bir odayı bizlere tahsis eden Belediye Başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bu davranışı bizlere ve üyelerimize ne kadar önem verdiğinin bir kanıtıdır. Bu oda bizler için yaptığımız sözleşmeler kadar önemlidir. Artık üyelerimiz bu odada oturup kendileri için kararlar alacaklardır. Dertlerini bu oda sayesinde bir birleri ile paylaşacaklar, sorunlarını da burada çözeceklerdir " dedi.
Belediye Başkanı Dursun da belediye olarak 2009 yılında sendikal hareketin sözünü verdiklerini ve bunu en kısa süre de yerine getirdiklerini söyleyerek, " Kendi hür iradenizle Hizmet-İş Sendikasını seçtiniz. Sözleşme gereği de bu odanın tahsisini arkadaşlarımız bizlerden istediler. Umarım bu odada çalışanlarımız belediyemiz sendikamız adına hayırlı ve güzel kararlar alınır" dedi.
Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Özdemir ve Belediye Başkanı Dursun birlikte açılış kurdelesini kesti.
(AÖ-Y)

31.01.2013 12:27:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT