1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hizmet İçi Eğitim Seminerleri Başladı

Hizmet İçi Eğitim Seminerleri Başladı

Hizmet İçi Eğitim Seminerleri Başladı
A+A-

Muratpaşa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'nün İç Kontrol Eylem Planı çerçevesinde hazırlanan 2013 yılı hizmet içi eğitim seminerleri başladı. Bilişim, Eğitim, Kültür ve Araştırma De

Muratpaşa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'nün İç Kontrol Eylem Planı çerçevesinde hazırlanan 2013 yılı hizmet içi eğitim seminerleri başladı.
Bilişim, Eğitim, Kültür ve Araştırma Derneği (BEKAD) tarafından Belediye Konferans Salonu'nda gerçekleşen seminere, başkan yardımcıları, birim müdürleri, servis sorumluları ve ilgili personeller katıldı.
Seminerin ilk gününde, Hassas Görev Yönergesinin Oluşturulmasına Yönelik Uygulamalı eğitim, Kamuda Mali Saydamlık ve Hesap Verilebilirlik Eğitimi ile Mali Mevzuatta Yetki Devri Hakkında Uygulamalı Eğitim verildi.
Seminerin ikinci gününde 6085 Sayılı Kanun Çerçevesinde Sayıştay Denetim Eğitimi, Sayıştayca Yapılacak Düzenlilik Denetim eğitimi verilirken, son gününde ise kamu zararı hakkında kanun, yönetmelik ve yargı kararlarının değerlendirildi ve konuyla ilgili Sayıştay kararları hakkında bilgiler verildi. Seminerlerin, önümüzdeki haftalarda farklı konularda devam edeceği belirtildi.
(SK-Y)

28.01.2013 13:05:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT