1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hizmet İçi Eğitim Semineri Düzenlendi

Hizmet İçi Eğitim Semineri Düzenlendi

Hizmet İçi Eğitim Semineri Düzenlendi
A+A-

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (AESOB) tarafından düzenlenen 'Hizmet İçi Eğitim Semineri'nde AESOB'a bağlı odaların genel sekreterleri bir araya geldi. Esnaf ve sanatkarlara daha iyi h

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (AESOB) tarafından düzenlenen 'Hizmet İçi Eğitim Semineri'nde AESOB'a bağlı odaların genel sekreterleri bir araya geldi.
Esnaf ve sanatkarlara daha iyi hizmet sunulabilmesi ve sistemin güncelleştirilmesi için kullanımına geçilen 'ESBİS Uygulamaları' hakkında bilgilerin verildiği toplantıda ayrıca İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu uygulamaları, kayıt ücreti ve yıllık aidat durumları ile kapsam dışında kalan mesleklerin belgelendirilmesi konularında eğitimler verildi.
Hizmet İçi Eğitim Semineri'nin açılış konuşmasını yapan Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, oda genel sekreterlerinin oda yönetiminin vitrini olduğunu ve başkanı temsil ettiğini söyledi. Sevimçok, "Sizler üyeler ve bizler arasında köprü vazifesi görüyorsunuz bu yüzden göreviniz çok mühim. Çünkü yapacağınız her olumlu ya da olumsuz bir çalışma direk olarak yönetime yansıyacaktır" dedi.
AESOB Toplantı Salonu'nda yapılan eğitim iki bölüm halinde yaklaşık 4 saat sürdü.
(SK-Y)

19.02.2013 15:08:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT