1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hizanlı Öğrenciler Kampa Alındı

Hizanlı Öğrenciler Kampa Alındı

Hizanlı Öğrenciler Kampa Alındı
A+A-

Bitlis'in Hizan ilçesinde başarılı olup ekonomik durumu iyi olmayan öğrenciler, Bitlis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait 'Kamp Eğitim Merkezi'nde ağırlanacak. Bitlis Gençlik Hizmetleri

Bitlis'in Hizan ilçesinde başarılı olup ekonomik durumu iyi olmayan öğrenciler, Bitlis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait 'Kamp Eğitim Merkezi'nde ağırlanacak.
Bitlis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nce, okullarında başarılı olup ekonomik durumu iyi olmayan 11-12 yaş arası 7 erkek öğrencinin yarıyıl tatili boyunca Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait 'Kamp Eğitim Merkezi'nde ağırlanacağı bildirildi. Bu süre zarfında öğrencilerin tüm giderlerinin müdürlük tarafından karşılanacağı ve öğrencilere kayak eğitimi de verileceği belirtildi. Konu ile bir açıklama yapan Hizan Milli Eğitim Müdürü Abid Arvas, başarılı öğrencileri yarıyıl tatilinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait 'Kamp Eğitim Merkezi'ne gönderdikleri söyledi. Arvas, "Okullarımızda başarılı ve ekonomik durumu iyi olmayan 7 öğrencimizi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait Kamp Eğitim Merkezine gönderdik. Gönderdiğimiz başarılı 7 öğrencimiz kayak eğitimi alacaktır" diye konuştu.
(İY-MSA-Y)

30.01.2013 14:13:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT