1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hisarcık'ta İlçe Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı Düzenlendi

Hisarcık'ta İlçe Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı Düzenlendi

Hisarcıkta İlçe Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı Düzenlendi
A+A-

Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Komisyonu Kaymakam Mehmet Sayın başkanlığında toplandı. Çok Programlı Lise Teknoloji Sınıfında yapılan to

Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Komisyonu Kaymakam Mehmet Sayın başkanlığında toplandı.
Çok Programlı Lise Teknoloji Sınıfında yapılan toplantıya Garnizon Komutanı Ahmet Özenç, İlçe Emniyet Amiri Mustafa Güler, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Cebeci, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü İbrahim Sak, daire müdürleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Toplantıda saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, Halk Eğitim Merkezi Müdürü İbrahim Sak, H.E.M'in 2012 yılı faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Daha sonra Hayat Boyu Öğrenme kapsamında Yaygın Eğitim ihtiyaçları belirlenerek; yıl içinde yürütülmesi planlanan etkinliklerin eşgüdüm içinde yürütülmesi için alınması gereken tedbirler değerlendirildi. Ayrıca Hayat Boyu Öğrenme Müdürlüğü'nün 26 Aralık 2012 Tarih ve 2869 sayılı yazısı okunarak, ilçede Hayat Boyu Öğrenme katılım oranlarının arttırılması için alınacak tedbirler belirlenerek karara bağlandı.
(MU-EFE)

24.01.2013 20:04:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT