1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hisarcık Kaymakamı Mehmet Sayın Uğurlandı

Hisarcık Kaymakamı Mehmet Sayın Uğurlandı

Hisarcık Kaymakamı Mehmet Sayın Uğurlandı
A+A-

Hisarcık Kaymakamı Mehmet Sayın, Ankara'da 11 Şubat-5 Temmuz 2013 tarihleri arasında 98. Dönem Kaymakamlık Kursuna katılacak olması nedeniyle Hisarcık ilçesindeki görevinden ayrıldı. Uzun bir araç

Hisarcık Kaymakamı Mehmet Sayın, Ankara'da 11 Şubat-5 Temmuz 2013 tarihleri arasında 98. Dönem Kaymakamlık Kursuna katılacak olması nedeniyle Hisarcık ilçesindeki görevinden ayrıldı.
Uzun bir araç konvoyu eşliğinde ilçeden ayrılan ve çevre yolunda protokol üyeleri ve ilçe halkıyla vedalaşan Kaymakam Mehmet Sayın, yaptığı açıklamada," Hisarcık ilçesinde geçen yıl Ekim ayında göreve başladım. O günden bu yana kısa bir Kaymakam vekilliği görevim oldu. Ama ilçeden çok memnun ayrılıyorum. 11 Şubat 2013 Tarihi itibarıyla Ankara'da Kaymakamlık Kursuna katılacağım. Bu amaçla mesai arkadaşlarıma, şehirlisi, köylüsü ile en ücra köşedeki hemşerilerime kadar tüm Hisarcık halkına saygı ve sevgilerimi sunuyor, "Allah'a ısmarladık" diyorum. Haklarını helal etsinler." diye konuştu.
Uğurlama esnasında Hisarcık Belediye Başkanı Mehmet Akbaş, Kaymakam Mehmet Sayın'a Hisarcık'ı temsilen çini tabak hediye etti.
(MU-EFE)

08.02.2013 23:32:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT