1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hırsızlık Zanlısı Genç Sevgililer Jandarmadan Kaçamadı

Hırsızlık Zanlısı Genç Sevgililer Jandarmadan Kaçamadı

Hırsızlık Zanlısı Genç Sevgililer Jandarmadan Kaçamadı
A+A-

Bursa İnegöl'de hayvan yetiştirme çiftçiliğinden, yaklaşık 2 bin lira ile bir adet av tüfeği çalan genç sevgililer, jandarma ekiplerinin yoğun takibi sonucunda yakalandı. Yaklaşık bir hafta önce gec

Bursa İnegöl'de hayvan yetiştirme çiftçiliğinden, yaklaşık 2 bin lira ile bir adet av tüfeği çalan genç sevgililer, jandarma ekiplerinin yoğun takibi sonucunda yakalandı.
Yaklaşık bir hafta önce gece saatlerinde İnegöl'e bağlı Kozluca köyünde faaliyet gösteren hayvan yetiştirme çiftliğine giren Ç.K. (19) ile erkek arkadaşı Ü.G. (28), çiftlikteki kasada bulunan 2 bin liraya yakın para ile duvarda asılı olan av tüfeğini çalarak, ortadan kayboldular.
Çiftlik çalışanları durumu Jandarma İlçe Komutanlığına bildirdiler. Jandarma ekipleri kimlik tespitinin ardından İnegöl'e bağlı köylerde araştırmalar yaptılar. Yapılan araştırmalar sonucunda, İnegöl'e bağlı Alibey köyünde saklandığı tespit edilen sevgililere yönelik operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyonda yakalanan genç sevgililer, jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Gözaltı süreleri dolan iki kişi adliyeye sevk edildi.
(SB-MA-ÖZ-Y)

04.02.2013 15:17:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT