1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hırsızlık Zanlılarına Operasyon

Hırsızlık Zanlılarına Operasyon

Hırsızlık Zanlılarına Operasyon
A+A-

İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından 25 adrese yapılan eşzamanlı operasyonda gözaltına alınan 17 zanlı adliyeye sevk edildi. Helikopterli ekipler ile özel

İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından 25 adrese yapılan eşzamanlı operasyonda gözaltına alınan 17 zanlı adliyeye sevk edildi. Helikopterli ekipler ile özel harekat timlerinin Menemen, Karabağlar ilçelerinde destek verdiği operasyon kapsamında gözaltına alınan 17 zanlı, emniyetteki sorgularının ardından bugün sabah adliyeye sevk edildi. Polisin 6 aylık teknik ve fiziki takibi sonucu gözaltına alınan şebeke üyelerinin 44 ev ve işyerinden 300 bin TL değerinde çok sayıda malzeme çaldığı tespit edildi.
Çeşitli suçlardan sabıkaları olduğu aralarında iki cezaevi firarisinin bulunduğu belirlenen zanlılara yapılan operasyonda çok sayıda tabanca ve tüfek ele geçirildi. Polis kamerasına yansıyan operasyon anına ait görüntüler Amerikan film senaryolarını aratmadı. Operasyonda 50 özel harekat polisi ile 270 polis görev aldı.
(AH-HO-Y)

25.01.2013 11:09:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT