1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hırsızlık Nedeniyle Mahkemeye Sevk Edilen 2 Kişi, Adli Denetime Tabi Tutularak Serbest Bırakıldı

Hırsızlık Nedeniyle Mahkemeye Sevk Edilen 2 Kişi, Adli Denetime Tabi Tutularak Serbest Bırakıldı

Hırsızlık Nedeniyle Mahkemeye Sevk Edilen 2 Kişi, Adli Denetime Tabi Tutularak Serbest Bırakıldı
A+A-

Siirt'te, bir iş yeri ve evde hırsızlık olayına karıştıkları gerekçesiyle yakalanarak adli makamlara sevk edilen 2 kişi, adli denetime tabi tutulmak şartıyla serbest bırakıldı. Siirt Emniyet Müdürl

Siirt'te, bir iş yeri ve evde hırsızlık olayına karıştıkları gerekçesiyle yakalanarak adli makamlara sevk edilen 2 kişi, adli denetime tabi tutulmak şartıyla serbest bırakıldı.
Siirt Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerinin ilimizde meydana gelen ev ve iş yerlerinden hırsızlık olaylarını gerçekleştiren şüphelilere yönelik yapmış olduğu çalışmalar neticesinde, idaremiz Bahçelievler Mahallesi Abdullah Bağış Caddesi üzerinde bulunan ikamette ve Batı Mahallesi 908. Sokak üzerinde bulunan iş yerinde meydana gelen hırsızlık olaylarının şüphelilerinin Y.B. ve M.G. isimli şahıslar olduğu tespit edilmiştir. Çalıntı malzemelerin ele geçirilmesi için Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince Y.B. ve M.G. isimli şahısların ikametlerinde yapılan arama neticesinde ikametten çalındığı tespit edilen 1 adet dijital fotoğraf makinesi ve MP3 çalar ele geçirilerek müştekiye teslim edilmiştir. Ayrıca iş yerinden çalındığı tespit edilen bir çuval kabuklu fıstık, bir torba ceviz içi, bir torba fındık içi, bir torba badem içi ile yaklaşık 30 paket çay, yapılan çalışmalar neticesinde idaremiz Ülkü Mahallesi'nde bulunan metruk bir bina içinde ele geçirilmiş ve müştekiye teslim edilmiştir. Gözaltına alınan şüphelilerden Y.B. ve M.G. sevk edildiği adli makamlarca adli denetime tabi tutulmak şartıyla serbest kalmıştır" denildi.
(RÇ-AKK-SO-Y)

03.02.2013 09:57:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT