1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hırsızları Yakalan Polise Altın...

Hırsızları Yakalan Polise Altın...

Hırsızları Yakalan Polise Altın...
A+A-

Kütahya'nın Gediz ilçesinde faili meçhul bir traktör hırsızlığını aydınlatan polislere Gediz İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu altın verdi. Gedizli çiftçi N.A.'ya ait 43 LP 639 plakalı traktörün evi

Kütahya'nın Gediz ilçesinde faili meçhul bir traktör hırsızlığını aydınlatan polislere Gediz İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu altın verdi.
Gedizli çiftçi N.A.'ya ait 43 LP 639 plakalı traktörün evinin önünden çalınmasının ardından harekete geçen polisler, kısa sürede Ö.E. ve K.G isimli failleri yakalayarak adalet önüne çıkarmış ve Manisa'nın Selendi İlçesine bağlı Çotak Köyü yakınlarında bulduğu traktörü de sahibine teslim etmişti. Buna benzer birçok faili meçhul olayın aydınlatılmasına imza atan 11 başarılı polis için İlçe Kaymakamlığında ödül töreni düzenlendi. Törende bir konuşma yapan İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, faili meçhul hırsızlık olaylarının aydınlatılmasında gecesini gündüzüne katan başarılı polisleri yürekten kutladığını söyledi. Çorumluoğlu, "Traktörü PTS kameralarının olmadığı bir bölgeden geçirip götürmüşler ama polisimizden gene kurtulamadılar. Gediz İlçe Emniyet Müdürlüğü personelini yaptığı takdire şayan çalışmalarından dolayı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum" dedi.
Traktör hırsızlığı ve diğer faili meçhul olaylarda faillerin kısa sürede tespit edilerek yakalanması, olayların tüm yönleri ile aydınlatılarak şüphelilerin yargı önüne çıkartılmasında olağanüstü gayret ve özverili çalışma örneği sergileyen Gediz İlçe Emniyet Müdürü Haci Çağlar, Şehit Cavit Kaçmaz Polis Merkezi Amir Vekili Komiser Yardımcısı Hasan Hüseyin Kaya ve Polis Merkezi Amirliğinde görevli Polis Memuru Mehmet Er, Asayiş Büro Amirliğinde görevli Polis Memuru Beytullah Uslu, Ahmet Kuyucu, Murat Çetin, İbrahim Akçakır, Salih Yurdakul, Haydar Baydemir, Muhabere Elektronik Büro Amirliğinde görevli Başpolis Memuru Veysel Urak ve Polis Memuru Arif Sarıkaya, başarı belgesi ve altınla ödüllendirildi.
(MA-EFEET)

19.01.2013 13:57:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT