1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hırsızlar Sigara Çaldı

Hırsızlar Sigara Çaldı

Hırsızlar Sigara Çaldı
A+A-

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinin en işlek yeri olan ve sabaha kadar araba vapuru ile motorların çalıştığı iskele meydanındaki bir büfe kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce soyuldu. İskelede sabahç

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinin en işlek yeri olan ve sabaha kadar araba vapuru ile motorların çalıştığı iskele meydanındaki bir büfe kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce soyuldu.
İskelede sabahçı kahvesi ve aynı zamanda büfesi bulunan Yaşar Başar (35), gece saat 02.00'de, kasada 700 lira bırakıp ayrıldı. Sabah büfeyi açmak için gelen Başar'ın babası Selahattin Başar (70), büfenin kapı camının kırılmış olduğunu görünce, durumu hemen arka sokakta bulunan karakola bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri parmak izi aldı. Başar, "İçeri girenler, raflarda bulunan 200 karton sigarayı ve kasadaki 700 lirayı almışlar. İçkilere dokunmamışlar. Büfenin karşısında sabaha kadar açık 2 kahvehane var. Motorlara araçların girmesini sağlayan meydancılar var. Ama kimse fark etmemiş. Çünkü dün gece Kızılay'ın kan alım tırı buraya park etti, dükkanın önü kapandı. Sanırım hırsızlar bundan yararlanmış" dedi.
(ST-GD-MŞ)

12.01.2013 15:44:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT