1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hırsızlar, Muhabbet Kuşunu Bile Çaldılar

Hırsızlar, Muhabbet Kuşunu Bile Çaldılar

Hırsızlar, Muhabbet Kuşunu Bile Çaldılar
A+A-

Karaman'da iş yeri ve evlerden hırsızlık yaptıkları ileri sürülen 4 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Hırsızların bir evden muhabbet kuşu bile çaldıkları ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre

Karaman'da iş yeri ve evlerden hırsızlık yaptıkları ileri sürülen 4 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Hırsızların bir evden muhabbet kuşu bile çaldıkları ortaya çıktı.
Edinilen bilgiye göre, Karaman Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri geçtiğimiz ay içerisinde bir iş yeri ve iki evden televizyon, masa üstü bilgisayar, ses sistemi ve muhabbet kuşu hırsızlığının gerçekleşmesi üzerine geniş çaplı çalışma başlattı. Ekipler yaptıkları çalışma neticesinde hırsızlık olayını gerçekleştirdiği iddia edilen R.A. (33), S.Ö. (19), K.N. (17) ve E.T'yi (17) yakaladı. Emniyette ifadeleri tamamlanan 4 zanlı çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Karaman M Tipi Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.
Öte yandan, hırsızlık şüphelilerinin çaldıkları bir adet muhabbet kuşunu kafesiyle birlikte 30 TL'ye sattıkları öğrenildi.
(MD-FM-ÖZ-Y)

04.02.2013 10:23:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT