1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hırsızlar, Arama Yapan Polise Yakalandı

Hırsızlar, Arama Yapan Polise Yakalandı

Hırsızlar, Arama Yapan Polise Yakalandı
A+A-

İzmir'de iki hırsız çaldıkları ziynet eşyalarıyla birlikte sokakta şüpheli şahısları durdurup arama yapan polise yakalandı. Olay, dün akşam saatlerinde Karabağlar iİlçesi Saimçıkrıkçı Caddesi'nde m

İzmir'de iki hırsız çaldıkları ziynet eşyalarıyla birlikte sokakta şüpheli şahısları durdurup arama yapan polise yakalandı.
Olay, dün akşam saatlerinde Karabağlar iİlçesi Saimçıkrıkçı Caddesi'nde meydana geldi. Akşam saatlerinde hırsızlık olaylarına önlem almak amacıyla uygulama yapan polis ekipleri yaşları 17 olan M.T. ile O.Ş.'nin hareketlerinden şüphelenerek üst araması yaptı. Yapılan arama sonucunda iki arkadaşın üzerinden 1 altın kolye, 1 altın bilezik, 2 altın alyans, 2 altın saat ile bir çift eldivenle birlikte hırsızlık yapmakta kullandıkları tornavida ile çakı çıktı. Daha sonra zanlıların yapılan kimlik sorgulamalarında da hırsızlıktan çok sayıda sabıkaları oldukları görüldü. Zanlılar polis tarafından Yeşilyurt Polis Merkezi'ne götürüldü. Burada iki zanlı sorgulandığı sırada 155 Polis İmdat'a Bahar Mahallesi 2922 numaralı sokaktan hırsızlık ihbarı geldi. Yapılan ihbarda çalınan ziynet eşyalarının M.T. ile O.Ş.'nin üzerinde çıkanlarla uyuşması üzerine iki zanlının işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edileceği öğrenildi.
(TG-ÖK-Y)

10.02.2013 09:13:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT