1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Highway Outlet'den Örnek Davranış

Highway Outlet'den Örnek Davranış

Highway Outletden Örnek Davranış
A+A-

Bolu Dağı AŞ bünyesinde hizmet veren Highway Outlet Alışveriş Merkezi'nde, açıldığı günden bu yana ziyaretçiler tarafından unutulan çeşitli eşyalar, ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere Bolu Belediyesi

Bolu Dağı AŞ bünyesinde hizmet veren Highway Outlet Alışveriş Merkezi'nde, açıldığı günden bu yana ziyaretçiler tarafından unutulan çeşitli eşyalar, ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere Bolu Belediyesi Hayır Çarşısı'na teslim edildi.
Avrupa'nın en büyük otoyol tesislerinden biri olan ve son bir yılda 6 milyon kişinin ziyaret ettiği Highway Outlet AVM'de örnek bir davranış sergilendi. Onlarca alışveriş merkezi, oyun salonları, restaurantlar, spor salonları ve kongre merkezlerinin yer aldığı AVM'de ziyaretçiler tarafından unutulan eşyalar bir araya toplandı. Cep telefonundan çocuk oyuncaklarına, ayakkabıdan elbiseye, kol saatinden radyoya kadar birçok eşya aylarca sahiplerini bekledi. Ancak eşyaların sahibi ortaya çıkmayınca toplanan eşyalar kolilere konuldu. Daha sonra Highway yönetimi tarafından ihtiyaç sahibi insanların işine yaraması için Bolu Belediyesi Hayır Çarşısı'na teslim edildi.
Highway Alışveriş Merkezi'nden alınan bilgiye göre, ziyaretçiler tarafından unutulan eşyalar arasında ilginç malzemeler dikkat çekti. Alışveriş Merkezi'nde kapüşonlu sweet (14), bayan hırkası (17), çocuk hırkası (14), çocuk çantası (18), çocuk cüzdanı (13), erkek beresi (10), bayan beresi (16), kaşkol (10), güneş gözlüğü (22), saat (12), toka (11), numaralı gözlük (8), yüzük (15) ve oyuncak (20) başta olmak üzere toplam 370 eşya unutuldu. Sahipleri bulunamayan eşyalar artık ihtiyaç sahiplerine teslim edilecek.

28.01.2013 16:08:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT