1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hgc'den Keskin Ailesine Başsağlığı Mesajı

Hgc'den Keskin Ailesine Başsağlığı Mesajı

Hgcden Keskin Ailesine Başsağlığı Mesajı
A+A-

Hakkari Gazeteciler Cemiyeti (HGC), geçirdiği kalp krizi sonucu hayatına kaybeden Hakkari eski Belediye Başkanı, Gazeteci-Yazar Abdurrahman Keskin'in vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı. H

Hakkari Gazeteciler Cemiyeti (HGC), geçirdiği kalp krizi sonucu hayatına kaybeden Hakkari eski Belediye Başkanı, Gazeteci-Yazar Abdurrahman Keskin'in vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı.
HGC açıklamasında, Abdurrahman Keskin'in, Slehi Aşiret lideri, 2 dönem Hakkari Belediye Başkanlığını yapmış, Hakkari siyasetinin duayenlerinden ve Hakkari Gazeteciler Cemiyeti Onur Kurulu Başkanı olduğunu belirtildi. Keskin'in, bilgisi, birikimi, kişiliği, tecrübesi, ilkeleri, mücadele azmi ve unutulmaz hizmetleri ile halkın sevgisini ve takdirini kazanmış örnek bir lider olduğu belirtilen açıklamada "Hiç şüphe yoktur ki kendisi Hakkari'nin yakın tarihine damgasını vurmuştur. Hayatı boyunca üstlendiği tüm görevlerinde millete hizmet etmeyi her şeyin üstünde tutan Abdurrahman Keskin'in hakkın rahmetine gitmesi ilimizi yasa boğmuştur. Başta Keskin ailesinin, meslektaşlarına ve sevenlerinin başı sağ olsun. Mekanı cennet olsun, Allah'ın rahmeti üzerine olsun" denildi.
Bu arada, HGC'nin yayınladığı vefat ve başsağlığı mesajına birçok yerel gazete ise 2 sayfalık yer ayırdı.
(FT-MET-Y)

15.01.2013 17:26:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT