1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Herkesin Bildiği Sırlar Çarşamba Akm'de

Herkesin Bildiği Sırlar Çarşamba Akm'de

Herkesin Bildiği Sırlar Çarşamba Akmde
A+A-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri, İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun "Herkesin Bildiği Sırlar" oyunu ile baş

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri, İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun "Herkesin Bildiği Sırlar" oyunu ile başlıyor. 6 Şubat Çarşamba günü saat 20.00'da sahnelenecek oyun, AKM'de sanatseverlerle buluşacak.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen "Tiyatro Buluşmaları" devam ediyor. Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun sahnelediği, Yavuz Özkan'ın yazdığı, Hidayet Erdinç'in yönettiği ve oyunculuklarını; Ebru Unurtan ve Burak Şentürk'ün üstlendiği "Herkesin Bildiği Sırlar" isimli oyun, 6 Şubat Çarşamba günü AKM'de sahnelenecek ve saat 20.00'da başlayacak.
Kadın, erkek, aşk, evlilik ve evlilik kurumu tartışması gibi gözüken ama herkesin kendini tartıştığı, yaşadığı toplumu yargıladığı ve cevapsız soruların içinde boğulduğu bir dünya olduğunu işleyen oyunun adı üstünde; "Herkesin Bildiği Sırlar."
(SC-İÇ)

03.02.2013 15:01:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT