1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Her Yer "mehmet Ali Birand" Mehmet Altunışık İstanbul

Her Yer "mehmet Ali Birand" Mehmet Altunışık İstanbul

Her Yer mehmet Ali Birand  Mehmet Altunışık    İstanbul
A+A-

Vefatı ile milyonları üzüntüye boğan Mehmet Ali Birand, GSM operatörlerince de unutulmadı. Cenazesinin kaldırıldığı Teşvikiye Camii'nin civarı Birand'ın fotoğrafları ile süslenirken, GSM operatörleri

Vefatı ile milyonları üzüntüye boğan Mehmet Ali Birand, GSM operatörlerince de unutulmadı. Cenazesinin kaldırıldığı Teşvikiye Camii'nin civarı Birand'ın fotoğrafları ile süslenirken, GSM operatörleri de cep telefonlarının yer konumuna Mehmet Ali Birand yazarak jest yaptı.
Tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi'nde geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Mehmet Ali Birand'ın ismi ve fotoğrafları her yeri süsledi. Son yolculuğunda devlet erkanı ve sevenleri Birand'ı yalnız bırakmazken, cenazenin kaldırıldığı Teşvikiye Camii'nin çevresi de fotoğrafları ile süslendi.
Öte yandan, GSM operatörleri de Birand'ı unutmadı. Cep telefonlarının hücre bilgi ekranında yazan yer konumu, cenaze sırasında "Mehmet Ali Birand" olarak ekranlara yansıdı. Cenaze sırasında cep telefonlarının ekranına bakan sevenleri, Mehmet Ali Birand ismini gördü.
(MA-ET-OK-Y)

19.01.2013 16:01:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT