1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hendek Türkiye'de Bir İlke Daha İmza Attı

Hendek Türkiye'de Bir İlke Daha İmza Attı

Hendek Türkiyede Bir İlke Daha İmza Attı
A+A-

Sakarya'nın Hendek ilçesinde yine bir ilke imza atıldı. Türkiye de bir ilk olan ve Hendek Belediyesi tarafından genç sporcular için yaptırılan 60 yatak kapasiteli, yemekhane, yönetici odası, saunası

Sakarya'nın Hendek ilçesinde yine bir ilke imza atıldı. Türkiye de bir ilk olan ve Hendek Belediyesi tarafından genç sporcular için yaptırılan 60 yatak kapasiteli, yemekhane, yönetici odası, saunası ve sosyal alanları ile 450 metrekare antrenman salonu bulunan Güreş İhtisas Kulübü'nün binası tamamlandı ve genç güreşçiler için hizmete açıldı. Kaldırım çalışmalarına devam edilen kulübün çevre düzenlemesi de bitmek üzere.
Kulüp Hendek halkının ve güreşçilerin beğenisini toplarken Kulüp'te ders veren hocalar binanın genç güreşçiler açısından işlevsel olacağını ve sporcuların daha verimli çalışacağını belirtti.
Çalışmalarına başlayan genç sporcular, "Güreş İhtisas Merkezi'nde çalışmalarımıza başladığımız için çok mutluyuz. Çalışma alanımız çok geniş ve rahat. İstediğimiz envanterler de kulübümüzde mevcut böylelikle daha verimli çalışabiliyoruz. Yine Avrupa ve Dünya şampiyonluğu alıp, Olimpiyatlarda da derece almayı hedefliyor ve bunun için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz" diyerek Başkan Ali İnci'ye teşekkür ettiler.
(SC-İÇ)

06.02.2013 14:50:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT