1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hendek Sgk Binası Tamamlanıyor

Hendek Sgk Binası Tamamlanıyor

Hendek Sgk Binası Tamamlanıyor
A+A-

Sakarya'nın Hendek ilçesinde kısa bir süre önce temeli atılan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) binası bitme aşamasına geldi. 3 katlı ve 1350 metre kare olacak olan SGK hizmet binasına ilçenin ihtiyacı

Sakarya'nın Hendek ilçesinde kısa bir süre önce temeli atılan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) binası bitme aşamasına geldi.
3 katlı ve 1350 metre kare olacak olan SGK hizmet binasına ilçenin ihtiyacı olduğunu, önemli bir eksikliğin giderileceğini belirten Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, sosyal güvenlik hizmetlerindeki gelişimin devam etmesini beklediklerini, bitmekte olan binanın ilçeye katkı sağlayacağını kaydetti.
Başkan İnci, hükümetin yaptığı son düzenlenmelerle herkesin sosyal güvence kapsamına alınma uygulamasının yürürlüğe girdiğini, hizmetlerin hızının arttığını söyledi.
İnci, Hendek'te yapılan binanın örnek olduğunu ve kısa sürede tamamlanmasını beklediklerini söyleyerek, "Şu anda hükümetimizin yaptığı son düzenlemelerle birlikte neredeyse sosyal güvencesi olmayan kimse kalmadı. Vatandaşlarımız artık Adapazarı'na gitmek zorunda kalmayacaklar. Bütün işlerini burada halledecekler. 3800 metre kare alana, 3 katlı olmak üzere 450 metre kare taban alanlı ve toplam 1350 metre kare hizmet alanı olacak olan binamızın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.
(SC-İÇ)

11.02.2013 14:29:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT