1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hem'den On Parmak Klavye Kursu

Hem'den On Parmak Klavye Kursu

Hemden On Parmak Klavye Kursu
A+A-

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, Halk Eğitimi Merkezi (HEM) tarafından büro ve sekreterlik alanında ihtiyaç duyulan on parmak hızlı klavye kullanma (F klavye) kursu açıldı. İmam-Hatip Lisesi'nde başlayan

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, Halk Eğitimi Merkezi (HEM) tarafından büro ve sekreterlik alanında ihtiyaç duyulan on parmak hızlı klavye kullanma (F klavye) kursu açıldı.
İmam-Hatip Lisesi'nde başlayan on parmak klavye kursuna 24 kursiyerin katıldığını ifade eden İnegöl Halk Eğitim Merkezi Müdürü Burhanettin Özdemir, "Kursumuz haftada 10 saat olmak üzere yaklaşık 4 ay sürecek. Kursumuzu Milli Eğitim Bakanlığı'nın 'Okullar Hayat Bulsun' projesi kapsamında, İnegöl İmam-Hatip Lisesi Bilgisayar Laboratuarı'nda veriyoruz. Kursumuz, Ticaret Meslek Lisesi'nden muhasebe ve finansman alan şefi Mesut Tozantaş tarafından veriliyor. Adalet Bakanlığı ve bazı bakanlıklara katip olarak kamu personeli olarak alınacaklardan talep edilen bu belgeye sahip olmak isteyen gençlerimiz kursun açılmasından son derece memnun. Kursumuza toplam 24 kişi katılıyor" diye konuştu.
(SB-MŞ)

01.01.2013 13:47:12 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT