1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hayvanseverler Topladıkları Kitapları Köşklü Çocuklara Götürdü

Hayvanseverler Topladıkları Kitapları Köşklü Çocuklara Götürdü

Hayvanseverler Topladıkları Kitapları Köşklü Çocuklara Götürdü
A+A-

Aydın Hayvanları Koruma Derneği üyeleri Ocak ayında başlattıkları kampanya sonrasında topladıkları hikaye kitaplarını Köşk Gökkiriş İlkokulu'na götürdü. Aydın Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Şenay Ç

Aydın Hayvanları Koruma Derneği üyeleri Ocak ayında başlattıkları kampanya sonrasında topladıkları hikaye kitaplarını Köşk Gökkiriş İlkokulu'na götürdü. Aydın Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Şenay Çetinbaş, topladıkları yaklaşık 150 hikaye kitabını okul müdürü Hakan Çetin'e teslim etti.
Amaçlarının evlerde bulunan 7-12 yaş arasındaki çocuklara hitap eden hikaye kitaplarının evlerde beklemesi yerine okuyamayan çocuklara ulaştırmak olduğunu ifade eden Aydın Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Şenay Çetinbaş,"Üyelerimizin de katkıları ile birçok kişiye ulaştık ve 150 kadar hikaye kitabı elimize ulaştı. Küçük çocuğu olmayıp tabi ki uygun kitap da bulunmayan insanlar satın aldıkları kitaplar ile katkıda bulundular. Kitaplarımız geldikten sonra bize ulaşan Köşk İlçesi Gökkiriş İlkokulu Müdürü Hakan Çetin okulunda kütüphane oluşturmak için çalışmalar yaptığını, toplanan kitapların çocuklar için çok verimli olacağını belirtti. Biz de bu teklifi seve seve kabul ettik. Gökkiriş İlkokulu'na kitapları teslim ettik" dedi.
(GY-SK-İK)

15.02.2013 10:40:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT