1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hayvan Hırsızlıklarına Karşı 'jandarma-vatandaş El Ele'

Hayvan Hırsızlıklarına Karşı 'jandarma-vatandaş El Ele'

Hayvan Hırsızlıklarına Karşı jandarma-vatandaş El Ele
A+A-

Gaziantep'in Yavuzeli İlçe Jandarma Komutanlığı, ilçeye bağlı köylerde hayvan hırsızlıklarına karşı bilgilendirme toplantıları düzenledi. Yavuzeli İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Ömer Mazılıgüney,

Gaziantep'in Yavuzeli İlçe Jandarma Komutanlığı, ilçeye bağlı köylerde hayvan hırsızlıklarına karşı bilgilendirme toplantıları düzenledi.
Yavuzeli İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Ömer Mazılıgüney, ilçeye bağlı köyleri tek tek ziyaret ederek, vatandaşları hayvan hırsızlıklarına karşı uyarmak amacıyla toplantılar düzenledi. Jandarma ekipleri tarafından, hayvan hırsızlıklarına karşı 'jandarma-vatandaş el ele' sloganları yazılı uyarıcı broşürler dağıtıldı, halkın görebileceği yerlere de afişler asıldı.
Üsteğmen Mazılıgüney, hayvan hırsızlıklarına karşı vatandaşların dikkatli olmalarını belirterek, vatandaşlara bir telefon kadar yakın olduklarını ve her türlü şüpheli durumun 156 Jandarma İmdat telefonuna bildirilmesini istedi. Hayvan hırsızlığı olaylarına karşı vatandaşların bilmesi, dikkat etmesi ve almaları gereken önlemleri anlatarak çeşitli örnekler veren Mazılıgüney, herkese kapılarının açık olduğunu ve görevlerinin tüm insanları korumak olduğunu söyledi.
(MG-SO-Y)

31.01.2013 10:06:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT