1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hayrabolu Haksa Gençlik Ve Spor Kulübü İlçede Voleybolu Sevdiriyor

Hayrabolu Haksa Gençlik Ve Spor Kulübü İlçede Voleybolu Sevdiriyor

Hayrabolu Haksa Gençlik  Ve Spor Kulübü İlçede Voleybolu Sevdiriyor
A+A-

Tekirdağ'ın Hayrabolu ilçesinde kurulan Haksa Gençlik ve Spor kulübü ilçede voleybolu sporunu sevdiriyor. Kulüp Başkanı Murat Gücüm yaptığı açıklamada, kulübün voleybol takımının çalışmalarına büyü

Tekirdağ'ın Hayrabolu ilçesinde kurulan Haksa Gençlik ve Spor kulübü ilçede voleybolu sporunu sevdiriyor.
Kulüp Başkanı Murat Gücüm yaptığı açıklamada, kulübün voleybol takımının çalışmalarına büyük bir heyecan ve coşkuyla devam ettiğini ifade ederek;" Özellikle ilçemizdeki gençleri spor salonlarına çekmek ve onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için büyük özveri ile çalışıyoruz. Bu yıl voleybol dalında küçük, genç bayanlar ile yıldız erkekler ve genç erkekler kategorilerinde il müsabakalarına katılarak takımlarımıza tecrübe kazandırıyoruz. Küçük ve genç bayanlarda müsabakalar başladı. Yıldız ve genç erkekler müsabakalar Ocak ayı sonuna doğru başlayacak." Dedi.
Gücüm, Ayrıca Türkiye Voleybol Federasyonu Bölgesel Liglerinde de mücadele edeceklerini belirterek, büyük bayanlarda A grubunda ve büyük erkeklerde M gurubunda 3. Lige yükselmek için hazırlıklara devam ettiklerini, ilçe halkını maçlarını izlemek üzere tüm Hayrabolu halkını müsabakaları izlemeye davet etti.
(ME)

19.01.2013 10:31:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT