1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hayata Kendi Çerçevenden Bak Ali Rıza Çelebi

Hayata Kendi Çerçevenden Bak Ali Rıza Çelebi

Hayata Kendi Çerçevenden Bak  Ali Rıza Çelebi
A+A-

Selçuk Belediyesi ve Gençbank işbirliği ile Selçuk-Efes Kent Belleği, yeni bir projeye daha imza atarak Fotoğraf Atölyesi'ni hayata geçiyor. 15 yaş üstü gençlerin katılabileceği Fotoğraf Atölyesi i

Selçuk Belediyesi ve Gençbank işbirliği ile Selçuk-Efes Kent Belleği, yeni bir projeye daha imza atarak Fotoğraf Atölyesi'ni hayata geçiyor.
15 yaş üstü gençlerin katılabileceği Fotoğraf Atölyesi için kayıtların başladığı bildirildi. Çalışmaların, Selçuk Efes Kent Belleği binası toplantı salonunda 23 Ocak tarihinde yapılacağını belirten yetkililer, başvuru formlarının Selçuk Efes Kent Belleği'nde doldurulabileceğini açıkladılar. Son başvuru tarihinin 23 Ocak 2013 olduğunu hatırlatan yetkililer; "Belleğin oluşum sürecinde fotoğraf ve fotoğrafların oluşturduğu bellek" başlığı altında gençlerin, görsel anlatım olanağı olarak fotoğrafın üretimine dair sağlıklı bir bakış açısı kazanmalarını ve kendi fotoğraf üretimlerini yapabilecek pratikler edinmelerini hedeflediklerini belirttiler. Son dönemde fotoğrafçılık alanında gelişen teknolojilere paralel olarak ilerleyecek olan bu eğitimin sonunda, katılımcıların kendi çalışmalarından oluşan bir serginin de açılacağı duyuruldu.
(NÖS-ALÇ-ERG-Y)

14.01.2013 16:36:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT