1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 'hayalimdeki Türkiye' Konferans Serisi Devam Ediyor Van

'hayalimdeki Türkiye' Konferans Serisi Devam Ediyor Van

hayalimdeki Türkiye Konferans Serisi Devam Ediyor  Van
A+A-

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörlüğü, 30. kuruluş yılında "Hayalimdeki Türkiye" adıyla başlattığı konferans dizisi devam ediyor. YYÜ Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü'nden yapılan

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörlüğü, 30. kuruluş yılında "Hayalimdeki Türkiye" adıyla başlattığı konferans dizisi devam ediyor.
YYÜ Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü'nden yapılan açıklamada, üniversitenin 30. yıllında 30 sanatçı, bilim adamı, yazar ve entelektüelin konuk edileceği konferansın ilkini Türkiye Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkan Yardımcısı gazeteci-yazar Cemal Uşşak'ın verdiği hatırlatıldı. 'Hayalimdeki Türkiye' buluşmaları kapsamında düzenlenecek ikinci konferansta Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. Bedri Gencer'in 'Hayalindeki Türkiye'yi anlatacağı ifade edilen açıklamada, "YYÜ öğrencilerini yapıcı ve olumlu bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunacak entelektüellerle buluşturmak amacı ile yola çıkılan konferans serisinin ikincisi 9 Ocak Çarşamba günü saat 13.00'da YYÜ İlahiyat Fakültesi Konferans Salonu'nda yapılacaktır" denildi.
(MSA-Y)

07.01.2013 11:00:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT