1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hatay'da Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 1 Ölü

Hatay'da Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 1 Ölü

Hatayda Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 1 Ölü
A+A-

Hatay'ın Samandağ ilçesinde, Asi Nehri'nin denizle birleştiği noktada bir balıkçı teknesinin alabora olması sonucu bir kadın boğularak hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, geçimlerini balıkçıl

Hatay'ın Samandağ ilçesinde, Asi Nehri'nin denizle birleştiği noktada bir balıkçı teknesinin alabora olması sonucu bir kadın boğularak hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre, geçimlerini balıkçılık yaparak sağlayan Hasan Yıldız, eşi Reyhan Yıldız (38) ve Seher Aşkar, balık tutmak amacıyla tekneyle Asi Nehri'ne indi. Nehrin denizle birleştiği yerde şiddetli dalgalar nedeniyle tekne alabora oldu. Suya düşerek çırpınmaya başlayan Reyhan Yıldız ile eşi Hasan Yıldız ve Seher Aşkar çevredekiler tarafından sudan çıkarıldı. Reyhan Yıldız, kaldırıldığı Samandağ Devlet Hastanesi'nde yapılan müdahalenin ardından sevk edildiği Özel Akdemi Hastanesi'nde hayatını kaybetti.
5 çocuk annesi Reyhan Yıldız'ın cenazesi, düzenlenen törenin ardından toprağa verildi. Hasan Yıldız, "5 çocukla ortada kaldım" diyerek gözyaşı döktü.
(SAY-CC-Y)

10.12.2012 16:57:20 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT