1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hastane Personeli Kahvaltıda Buluştu

Hastane Personeli Kahvaltıda Buluştu

Hastane Personeli Kahvaltıda Buluştu
A+A-

Gazipaşa Devlet Hastanesi personeli, hafta sonu hastane bahçesinde düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. Kahvaltı,Gazipaşa Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Şebnem Çelik, Hastane İdari v

Gazipaşa Devlet Hastanesi personeli, hafta sonu hastane bahçesinde düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. Kahvaltı,Gazipaşa Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Şebnem Çelik, Hastane İdari ve Mali İşler Müdürü Fikret Seven, hastanede görev yapan doktorlar, hemşireler, idari personel ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşti. Başhekim Tuğrul Çakır'ın Antalya'da düzenlenen bir toplantıya katılması nedeniyle katılamadığı kahvaltı programda konuşan Başhekim Yardımcısı Şebnem Çelik, hastanede son dönemde yapılan hizmetlerde emeği geçen tüm personele teşekkür etti. Hastanede daha önce atıl vaziyette olan bir çok oda ve eşyanın hastane personeli sayesinde kullanılabilir hale geldiği belirten Çelik, Devlet Hastanesinde daha güzel günlerin yaşanacağını ifade etti. Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Fikret Seven ise hastane personelin elbirliği ile büyük işlere imza atıldığını belirterek "Sizlerle birlikte kenetlenerek büyük bir halka olduk ve büyük işler başardık. Başhekimimiz yakında aramızdan ayrılacak, çok üzgünüz. Ama Antalya'da Eğitim Araştırma Hastanesinde bir kalemiz daha oldu. Gece-gündüz ulaşabileceğimiz bir hocamızın Antalya'da görev yapacak olması bizim şans. Yeni gelecek olan Başhekimimizin de en az Tuğrul Bey kadar başarılı olacaktır. Çünkü arkasında sizler varsınız, sizler olacaksınız. Hepimize katılımızdan dolayı teşekkür ediyorum." dedi.
STRES ATTILAR
Hafta içi yoğun mesai geçiren Gazipaşa Devlet Hastanesi personeli, kahvaltı faaliyeti ile iş yorgunluğunu biraz da olsun atabilme fırsatı yakaladı. Mesai arkadaşları ile beraber güzel vakit geçiren hastane çalışanları, kahvaltıdan sonra hastane yönetimine ve kahvaltının düzenlenmesine vesile olan İnşaat Mühendisi Sami Büyükakça'ya teşekkür etti.

11.02.2013 12:11:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT