1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Hastane bahçesinde hemşireye 17 bıçak

Hastane bahçesinde hemşireye 17 bıçak

Hastane bahçesinde hemşireye 17 bıçak
A+A-

Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi\'nde görevli hemşire Ayşenur V., arkadaşlık teklifini reddettiği kurumun eski çalışanı tarafından bıçaklandı.

 

İstanbul'da hastane bahçesinde vahşet. Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli bir hemşire, kendisine musallat olan bir kişi tarafından bıçaklandı. İddiaya göre, daha önce hastanede sözleşmeli personel olarak çalışan Yasin K., bir süre önce eşinden ayrılan hemşire Ayşenur V.'ye arkadaşlık teklif ederek rahatsız etmeye başladı.
 
DURUMU KRİTİK
Bu durumdan rahatsız olan Ayşenur V., olayı hastane yönetimine bildirdi. Bunun üzerine Yasin K., işten atıldı. Telefonla tehdit almaya başlayan hemşire, polise giderek şikayette bulundu. Önceki gece nöbetten çıkan Ayşenur V., hastane bahçesinde Yasin K., ile karşılaştı. Yasin K., cebinden çıkardığı bıçak ile genç kadını vücudunun 17 yerinden bıçakladı. Ağır yaralanan hemşire, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
A+A-

HABERE YORUM KAT