1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hasta Yakınları, Tartıştıkları Doktorun Boğazını Sıkıp Yere Yatırdı

Hasta Yakınları, Tartıştıkları Doktorun Boğazını Sıkıp Yere Yatırdı

Hasta Yakınları, Tartıştıkları Doktorun Boğazını Sıkıp Yere Yatırdı
A+A-

Bayrampaşa Devlet Hastanesi'nde görevli bir doktor hasta yakınlarının saldırısına uğradı. Hasta yakınları, doktorun boğazını sıkıp yere yatırdıktan sonra tekmeledi. Olaylar, hastanenin güvenlik kamera

Bayrampaşa Devlet Hastanesi'nde görevli bir doktor hasta yakınlarının saldırısına uğradı. Hasta yakınları, doktorun boğazını sıkıp yere yatırdıktan sonra tekmeledi. Olaylar, hastanenin güvenlik kamerasına yansıdı.
İddiaya göre, A.G ve akrabası S.G, hastanede sünnet olan 5 yaşındaki yakınlarının koridorda bekletildiğini öne sürerek, Genel Cerrahi Uzmanı Ahmet Korkut Belli ile tartışmaya başladı. Küçük çocuğun dedesi doktorla tartıştığı sırada arkaya geçen A.G ve akrabası S.G, doktorun boğazını sıkıp yere yatırdıktan sonra tekmelemeye başladı. Olaylar hastanenin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Araya giren güvenlikçiler, hastane çalışanları ve bazı hasta yakınları, darp edilen doktoru saldırganların elinden güçlükle aldı. Olayın ardından hastanede çalışan doktorlar isyan etti. Saldırı üzerine doktorlar muayeneleri bıraktı. Hastane Başhekimi Fahrettin Özkan, "Saldırı üzerine doktorlar öğleden sonra hastaları muayene etmeme kararı verdiler. Sadece acil servis ve ameliyathanelerde hizmet verilecek" dedi.
Yaşanan olayın ardından iki saldırgan, hastaneye gelen polislere teslim edildi. Olayla ilgili inceleme sürüyor.
(MA-ÇK-Y)

31.01.2013 15:36:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT