1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hasta Yakınından Hastane Personeline Ve Polise Saldırı

Hasta Yakınından Hastane Personeline Ve Polise Saldırı

Hasta Yakınından Hastane Personeline Ve Polise Saldırı
A+A-

Gölbaşı Devlet Hastanesi'nde bir hasta yakını, kendisine yardımcı olunmadığı iddiasıyla önce hastane personeline, sonra da polise saldırdı. Edinilen bilgiye göre, tedavi görmekte olan babasını akşa

Gölbaşı Devlet Hastanesi'nde bir hasta yakını, kendisine yardımcı olunmadığı iddiasıyla önce hastane personeline, sonra da polise saldırdı.
Edinilen bilgiye göre, tedavi görmekte olan babasını akşam saatlerinde Gölbaşı Devlet Hastanesi'ne getiren Ferdi A., babasını tuvalete götürmek istedi. Ferdi A., kendisine yardımcı olmadığı iddiasıyla önce hastane personeline hakaret etmeye başladı. Durumu fark eden doktor şahsın yanına giderek durumu anlamaya çalıştı. Doktorlara da hakaret ve tehditler savuran Ferdi A., ihbar üzerine olay yerine giden hastane polisine de hastane koridorlarında ve hastane dışında yumruk ve tekme attı. Hastane polisinin müdahaleleri yetersiz kalınca hastaneye takviye polis ekipleri sevk edilirken, olay yerine gelen ekipler, saldırgan şahsı gözaltına alarak polis merkezine götürdü. Ferdi A., ifadesinin tamamlanmasının ardından nöbetçi savcı tarafından serbest bırakıldı.
(KA-SO-Y)

19.01.2013 16:01:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT