1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hasta Yakını Doktorun Parmağını Kırdı

Hasta Yakını Doktorun Parmağını Kırdı

Hasta Yakını Doktorun Parmağını Kırdı
A+A-

Umuttepe Tıp Fakültesi'nde bir doktor, hasta yakını tarafından darp edildi. Doktorun parmağını kıran hasta yakını, polisler tarafından gözaltına alındı. Umuttepe Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerra

Umuttepe Tıp Fakültesi'nde bir doktor, hasta yakını tarafından darp edildi. Doktorun parmağını kıran hasta yakını, polisler tarafından gözaltına alındı.
Umuttepe Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü'nde görevli doktor Gökhan Pösteki (30), serviste hastalarını kontrol etmek için dolaştığı esnada koridorda bir hasta yakını olduğunu gördü. Hasta yakını Ercüment U (24)'nun yanına giden Pösteki, ziyaret saati bittiğini ve dışarı çıkmasını söyledi. Bunun üzerine Dr. Pösteki ve Ercüment U arasında tartışma başladı.
Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle birlikte Ercüment U, Gökhan Pösteki'yi darp etti ve sağ el parmağını kırdı. Araya giren güvenlik görevlileri tarafından kavga ayrıldı. Pösteki, Ercüment U'dan şikayetçi oldu. Olay yerine gelen İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Ercüment U'yu hastanede gözaltına aldı. İfadesinde suçlamayı kabul etmeyen ve anneannesine ultrason çektirmek için orada olduğunu söyleyen Ercüment U, adliyeye sevk edildi.
(NDA-İÇ-HO-Y)

11.01.2013 16:12:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT