1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hasta Çocukların Yeni Yıl Sevinci

Hasta Çocukların Yeni Yıl Sevinci

Hasta Çocukların Yeni Yıl Sevinci
A+A-

Antalya'nın Alanya İlçesinde bulunan, Alanya Özel Anadolu Hastanesi çocuk servisinde yatan ve muayeneye gelen çocuk hastalar için palyaçolu yeni yıl eğlencesi düzenledi. Palyaço eşliğinde muayene edil

Antalya'nın Alanya İlçesinde bulunan, Alanya Özel Anadolu Hastanesi çocuk servisinde yatan ve muayeneye gelen çocuk hastalar için palyaçolu yeni yıl eğlencesi düzenledi. Palyaço eşliğinde muayene edilen çocuklara çeşitli hediyeler verildi.
Alanya Özel Anadolu Hastanesi, tedavi gören ve muayeneye gelen çocuk hastaları eğlendirmek için palyaçolu yeni yıl kutlamasını yapıldı. Yeni yıl etkinlikleri kapsamında yapılan palyaçolu kutlama da çocuklara, çeşitli hediyeler verildi. Hasta yatağında karşısında palyaço gören çocuklar önce şaşırıp ardından aldıkları hediyelerle sevindi. Palyaço ile oyun oynayan çocuklar, bir taraftan ise doktorlar tarafından muayene edildi. Her fırsatta çocukları eğlendirerek tedavi etmeye çalıştıklarını belirten Anadolu Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıklar Uzmanı Uzm. Dr. Ali Türkay, " Çocuk polikliniği olarak yoğun bir yılı geride bıraktık. 2013 yılına geçerken çocuklar için bir etkinlik düzenledik. Palyaço ile onları mutlu etmek istedik. Yatan hastalarımızı da ziyaret edip eğlenceli bir gün geçirmelerini için çaba gösterdik. Böyle bir anlamlı günde hasta yatağındaki çocuklarımı bir nebze olsun mutlu edip eğlendirmek istedik" dedi.

31.12.2012 18:00:58 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT