1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Hasan Doğan Kamp Ve Eğitim Tesisleri Yapım İşi İhalesi İptal Edildi İstanbul

Hasan Doğan Kamp Ve Eğitim Tesisleri Yapım İşi İhalesi İptal Edildi İstanbul

Hasan Doğan Kamp Ve Eğitim Tesisleri Yapım İşi İhalesi İptal Edildi  İstanbul
A+A-

Türkiye Futbol Federasyonu, Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri Yapım İşi İhalesi'ni iptal etti. TFF Yönetim Kurulu, 20 No'lu Toplantısı'nı Antalya'da gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu'nun son toplan

Türkiye Futbol Federasyonu, Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri Yapım İşi İhalesi'ni iptal etti.
TFF Yönetim Kurulu, 20 No'lu Toplantısı'nı Antalya'da gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu'nun son toplantısında, Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri Yapım İşi İhalesi'nde yaşanan süreç değerlendirildi.
Toplantıda, ihaleye katılmak üzere 8 istekli firmanın dosya satın aldığı, 3 istekli firmanın ihale için teklif verdiği, tekliflerin 24 Aralık 2012 tarihinde gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısında değerlendirildiğine dikkat çekilerek, 3 istekli firmadan tekliflerini revize etmelerinin istendiği ve yeni tekliflerin firmalarca sunulduğu vurgulandı.
Her üç firmanın yeni tekliflerini değerlendiren TFF Yönetim Kurulu, revize tekliflerin de proje için hesaplanan yaklaşık maliyet bedelinin üzerinde kalması nedeniyle ihalenin iptal edilmesine ve 14 Ocak 2013 günü tff.org üzerinden ihalenin ilan edilerek yeniden yapılmasına oy birliğiyle karar verdi.
İstekli firmalar, TFF'nin İstinye'deki binasından 28 Ocak 2013 gününe kadar ihale dosyasını satın alabilecek ve tekliflerini, 11 Şubat 2013 Pazartesi günü saat 14.00'e kadar teslim edebilecek.
(DG-BÇ-S)

09.01.2013 15:31:53 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT