1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hanımlara Yönelik Kurslar Devam Ediyor

Hanımlara Yönelik Kurslar Devam Ediyor

Hanımlara Yönelik Kurslar Devam Ediyor
A+A-

Sivas Belediyesi tarafından Hanımlar Kültür Merkezi'nde açılan kurslar ile kadınların sosyal hayata katılımı devam ediyor. Sivas Belediyesi tarafından Hanımlar Kültür Merkezi ve Yenişehir şubesinde d

Sivas Belediyesi tarafından Hanımlar Kültür Merkezi'nde açılan kurslar ile kadınların sosyal hayata katılımı devam ediyor.
Sivas Belediyesi tarafından Hanımlar Kültür Merkezi ve Yenişehir şubesinde dikiş nakış, mefruşat, takı tasarımı, yabancı dil kursları gibi eğitici ve öğretici faaliyetlerin yanı sıra, çeşitli seminerler de verilerek kadınların sosyal yaşamda etkinleşmesi hedefleniyor. Hanımlar Kültür Merkezi Konferans Salonu'nda Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Sema Biçer 'Birbirimizi anlamak ve anlaşmak için iletişim' adı altında bir konferans verdi.
İletişimin hayattaki önemine değinen Biçer; "İletişimin genelini enerji oluşturur. Bu enerjinin iletişim kurulan kişiyle paylaşımı gereklidir. Aynı zamanda etkin dinlemekte iletişimin önemli bir kısmıdır" dedi.
(TB-AÖ-Y)

07.12.2012 15:37:33 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT