1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Hanımlar Kültür Merkezi İnşaatı

Hanımlar Kültür Merkezi İnşaatı

Hanımlar Kültür Merkezi İnşaatı
A+A-

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Türkiye'de de bir ilk olan Hanımlar Yüzme Havuzu, Spor ve Kültür Merkezi'nin temelini 9 ay önce mart ayı içinde attıklarını ve sadece hanımların kullanabil

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Türkiye'de de bir ilk olan Hanımlar Yüzme Havuzu, Spor ve Kültür Merkezi'nin temelini 9 ay önce mart ayı içinde attıklarını ve sadece hanımların kullanabileceği tesisin tamamlanma aşamasına geldiğini, bir ay içinde de hizmete sunulacağını söyledi.
Türkiye'de sadece hanımlar için yapılan bir ilk proje olan Hanımlar Yüzme, Spor ve Kültür Merkezi'ni gezerek incelemede bulunan Başkan Tahmazoğlu, Gaziantep Üniversitesi ile Karataş yolu üzerinde Yeditepe mahallesinde bulunan bu projelerini çok önemsediklerini söyledi. Tahmazoğlu, "İnşaatının son aşamasına gelinen tesisimizin içinde hanımlar için yüzme havuzu, çocuklar için yüzme havuzu, spor salonları, Türk hamamı, sauna, kabul salonları, meslek edindirme kursları, konferans salonları, hanımlar için kına gecesi ve buna benzer etkinliklerin yapılabileceği salonlar, kafeteryalar, güzellik merkezleri yani hanımların her türlü ihtiyacını karşılayacak bir merkez olacak. 7 bin 900 metrekare inşaat alanı olan projemizi 1 ay içinde tamamlayarak Gaziantepli hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Bu tesisimiz hanımlar için bir kaynaşma, tanışma, stres atma ve rahatlama mekanı olacak ve bunun tüm topluma faydası olacaktır. Ben tesisimizin şimdiden Gaziantep'imize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" dedi.
(MA-MEF-Y)

05.01.2013 13:33:15 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT