1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Hangi Ünlü Şarkıcı İsyan Bayrağını Çekti!

Hangi Ünlü Şarkıcı İsyan Bayrağını Çekti!

Hangi Ünlü Şarkıcı İsyan Bayrağını Çekti!
A+A-

Bugün İstanbul'dan gelen acı haber ünlüleri derinden etkiledi. Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ve eşi güzel oyuncu Beren Saat, Beyoğlu'nda elleri bağlı bir şekilde katledilen şarkıcı Değer Deniz için isyan etti. Instagram hesabından 39 yaşındaki Değer Deniz'in

Bugün İstanbul'dan gelen acı haber ünlüleri derinden etkiledi. Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ve eşi güzel oyuncu Beren Saat, Beyoğlu'nda elleri bağlı bir şekilde katledilen şarkıcı Değer Deniz için isyan etti. Instagram hesabından 39 yaşındaki Değer Deniz'in fotoğrafını paylaşan ünlü isim kısa bir not yazmayıda ihmal etmedi.


Instagram sayfasından Değer Deniz'in fotoğrafını paylaşan Doğulu "Gencecik pırıl pırıl bir müzisyen Değer Deniz bir cinayete kurban gitti. Üzüntümüz tarifsiz :(( Ailesi ve tüm dostlarına sabır ve kuvvet diliyorum. Suçlu veya suçluların en kısa zamanda yakalanıp adalete teslim edilmesi en buyuk dileğimiz. Başımız sağolsun. Allah rahmet eylesin. Mekanın cennet olsun!" mesajını paylaştı.
Beren Saat de Instagram sayfasından, "Bir kızın olur sevinçten uçar, gözün gibi bakar, kıyamazsın... Adını Değer koyar herkes senin gibi kıymetini bilsin istersin.... Tutkusuna koşsun; O müziğine müziği O'na emanet olsun, sanatla ölümsüz olsun istersin... Sonra hayvanın biri gelir gencecik Değer Deniz'i boğar! Allah kahretsin!!!" mesajını paylaştı.

A+A-

HABERE YORUM KAT