1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Hangi marka kuvvet macunu kullanılmalı?

Hangi marka kuvvet macunu kullanılmalı?

Hangi marka kuvvet macunu kullanılmalı?
A+A-

Hangi marka kuvvet macunu kullanılmalı sorusunun cevabı hangisinin tamamen bitkisel bir içeriğe sahip olup, etki gücü ve süresinin en yüksek olduğu ile alakalıdır.

Hangi marka kuvvet macunu kullanılmalı sorusunun cevabı hangisinin tamamen bitkisel bir içeriğe sahip olup, etki gücü ve süresinin en yüksek olduğu ile alakalıdır. Yani kullanacağınız ürünün içeriğinde sağlığınıza zarar verecek kimyasal maddelerin bulunmamasının yanında sizde göstereceği etkinin şiddetinin ve süresinin de uzun olması gerekiyor ki en iyi kuvvet macunu olduğunu söyleyebilelim. Bu özellikleri baz alıp piyasada satışı yapılan kuvvet macunlarını incelediğimizde Organikasyon firması tarafından üretilen Epimedium Force macun bariz bir şekilde karşımıza çıkıyor. Macunu kullanan erkek ve kadınların web siteleri ve forumlarda bıraktıkları yorumların neredeyse tamamı pozitif, yani hep iyi şeyler yazılmış. Macunun gerçekten işe yaradığını ve hiç bir yan etkisinin olmadığını net bir şekilde görebiliyoruz.

Nasıl Satın Alabilirim

Epimedium Force macun yaklaşık olarak 2 yıldır ve sadece www.organikasyon.com.tr sitesi üzerinden satlmaktadır. Aktarlar ve benzeri marketlerde macuna ulaşma imkanı bulunmuyor. Satın almak için resmi siteye giriş yaparak ürün fotoğrafı altındaki HEMEN AL butonuna basmalı ve karşınıza çıkan yeni ekrandan kaç det satın almak istediğinizi belirttikten sonra tekrar HEMEN AL butonuna bastıktan sonra yeni ekrandaki sipariş forumunu eksiksiz ve hatasız olarak doldurarak GÖNDER butonuna basmalısınız. Telefon açarak sipariş vermek isterseniz 0507 312 312 0 - 0212 229 32 54 numaralarını günün her saati çekinmeden arayabilirsiniz. Sipariş hatları 7/24 açıktır, ne zaman isterseniz arayın!

Fiyatı Nedir

Kuvvet macunu fiyatı 99 TL'dir. 4 al 3 öde kampanyasından faydalanarak satın alırsanız 4 kutuya normalde 396 TL ödemeniz gerekirken kampanya gereği sadece 297 TL ödeyeceksiniz. Macunu kullananların neredeyse tamamına yakınının memnun kaldığını ve devamlı olarak yeni siparişler verdiğini hesaba kattığınızda birer birer sipariş vermek yerine kampanyalı olarak satın alırsanız ekonomik açıdan büyük ar elde etmiş olursunuz.

Ödemeyi Nasıl Yapacağım

Resmi site üzerinden kredi kartınızı kullanarak güvenli bir şekilde satın alabileceğiniz gibi macunu kapıda ya da kargo şubesinde yetkililerden teslim alırken nakit olarak ay da kredi kartınızla da yapabilirsiniz. Ayrıca firmanın hesabına ürün bedelini EFT ve havale yoluyla göndererek de ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz. Bu alternatiflerden hangisi sizin için en uygunsa sipariş formunu doldururken belirtebilirsiniz.

Nasıl Kullanacağım

Kuvvet macunu için tavsiye edilen kullanım miktarı 1 çay kaşığıdır ve aktiviteden 1 saat önce kullanılması önerilir. Daha çok yersem daha iyi etki eder diye düşünerek kesinlikle aşırı miktarda tüketilmemesi gerek. Çünkü macun yeterince etkili olduğu için 1 çay kaşığından fazla tüketilirse baş ağrısı, kalp çarpıntısı ve yüksek tansiyon gibi sağlık sorunlarına sebebiyet verebilir. Macunu yiyeceğini zaman mideniz boş olmamalı, sofradan da yeni kalkmış olmamalısınız. Yemeği yedikten 1-2 saat sonra kullanmanız macundan maksimum düzeyde fayda görmeniz açısından çok önemlidir. Alkol ile birlikte kullanılmamalıdır!

Adrese Kaç Günde Geliyor

16:00'a kadar alınan siparişler aynı gün, 16:00'dan sonra alınan siparişler de bir sonraki gün kargoya veriliyor. Siparişlerin teslim edilme süreleri de sipariş verilen il ve ilçeye göre değişiklikler gösterebilmekte birlikte genelde 2-6 gün sürmektedir. Macunu ev ve iş yeri adresinize çağırabileceğiniz gibi size en yakın kargo şubesine gelmesini talep edebilir ve şubeye giderek bizzat kendiniz macunu teslim alabilirsiniz.

Gizli Paketleme Yapıyor Musunuz

Kuvvet macunu dışarıdan bakan hiç kimsenin kargo poşetinin içinde ne olduğunu anlayamayacağı şekilde gizli paketleme yapıldıktan sonra kargo şubesine teslim edilir. Macunu size teslim eden şahıs dahil, kargo poşetinin içinde ne olduğunu siparişi veren kişi dışında hiç kimse bilemez. Gizli paketleme büyük bir titizlikle yapılmaktadır ve firmanın üzerinde önemle durduğu konuların da başında gelmektedir. Ayrıca kuvvet macunu teslimat süresindeki taşıma aşamasında dış etkenlerden kaynaklanan zararlar görmemesi için büyük balonlu naylonla 3-4 kat sarıldıktan sonra kargo poşetine yerleştirilir. Taşıma süresince kavanozun kırılmaması için büyük balonlu naylon önemli rol oynamaktadır.

A+A-

HABERE YORUM KAT