1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hamile Kadın Sağlık Görevlisine Saldırdı Tansu Edip Gökbudak İzmir

Hamile Kadın Sağlık Görevlisine Saldırdı Tansu Edip Gökbudak İzmir

Hamile Kadın Sağlık Görevlisine Saldırdı  Tansu Edip Gökbudak    İzmir
A+A-

İzmir'de bir sağlık ocağında çalışan sağlık görevlileri, hamile bir kadının saldırısına uğradıklarını iddia ederek polise başvurdu. Olay dün gündüz saatlerinde Buca İlçesi Gediz Mahallesi 11 No'lu

İzmir'de bir sağlık ocağında çalışan sağlık görevlileri, hamile bir kadının saldırısına uğradıklarını iddia ederek polise başvurdu.
Olay dün gündüz saatlerinde Buca İlçesi Gediz Mahallesi 11 No'lu Aile Sağlık Merkezi'nde meydana geldi. İddialara göre rutin gebelik kontrol için sağlık merkezine gelen S.A.(30) adlı kadın bir anda orada hemşire olarak görev yapan A.Z.'nin boğazına sarılarak saldırmaya başladı. Sesler üzerine odaya giren Dr. M.İ. araya girerek saldırgan kadını uzaklaştırmaya çalıştı. Sağlık merkezinde bulunan vatandaşların tepkisine de aldırmayan saldırgan kadın doktor ve hemşireyi dışarı çağırarak kavga etmek istedi. Durumun bu yönde gelişmesi sağlık personelleri polis ekiplerini arayarak olay yerine çağırdı. Polisin gelmesinin ardından saldırgan tutumunu sürdüren kadına eşi de katılınca polis, saldırgan kadınla eşini polis merkezine götürerek gözaltına aldı. Sağlık personellerinin genç çiftten şikayetçi olacağı öğrenilirken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
(TG-Y)

02.02.2013 06:18:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT