1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hamdi Helvacıoğlu İlkokulundan Kermes

Hamdi Helvacıoğlu İlkokulundan Kermes

Hamdi Helvacıoğlu İlkokulundan Kermes
A+A-

Kırklareli'nde eğitim öğretim veren olan Hamdi Helvacıoğlu İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından yiyecek kermesi düzenlendi.Okul içinde ve okul bahçesinde velilerin evlerinde yaptıkları yiyeceklerin s

Kırklareli'nde eğitim öğretim veren olan Hamdi Helvacıoğlu İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından yiyecek kermesi düzenlendi.
Okul içinde ve okul bahçesinde velilerin evlerinde yaptıkları yiyeceklerin satıldığı kermesin geliri okulun ihtiyaçları karşılanacak.
Hamdi Helvacıoğlu İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Ferah Çek, yiyecek kermesinin tüm geliri Okul Aile Birliğinin hesabına yatırılacağını, okulun ihtiyaçlarının bu gelirden sağlayacaklarını belirterek;
" Öğrencilerimiz vasıtasıyla velilerimize yapacağımız yiyecek kermesimizi ilettik. Velilerimiz evlerinde yapmış oldukları börekler, pastalar, kekler, açmalar gibi yiyecekleri kermesimize getirerek bize çok büyük destek oldular. Kermesimizin gelirlerini, öğrencilerimizin daha iyi eğitim alabilmesi için okulumuzun ihtiyaçlarını karşılayacağız" dedi.

16.01.2013 15:42:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT