1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Haluk Levent Alaşehir'de Duygusal Anlar Yaşadı

Haluk Levent Alaşehir'de Duygusal Anlar Yaşadı

Haluk Levent Alaşehirde Duygusal Anlar Yaşadı
A+A-

Ünlü sanatçı Haluk Levent, Alaşehir'de oturan yeğeni Ilgaz Kavlıçoğlu'nu karne gününde ziyaret etti. 8 Ocak 2013 günü amansız hastalığa yenik düşen ablası Tülin Kavlıçoğlu'nu (43) Alaşehir'de kaybed

Ünlü sanatçı Haluk Levent, Alaşehir'de oturan yeğeni Ilgaz Kavlıçoğlu'nu karne gününde ziyaret etti.
8 Ocak 2013 günü amansız hastalığa yenik düşen ablası Tülin Kavlıçoğlu'nu (43) Alaşehir'de kaybeden Haluk Levent, o gün yeğeni Ilgaz'a karne gününde geleceği sözünü vermişti. Sözünü tutan Haluk Levent, karne gününde yeğenin yanında oldu ve sınıfını ziyaret etti. 19 Mayıs İlkokulu 3. sınıfında okuyan yeğeninin karnesini birlikte alan ve inceleyen Levent, sınıf arkadaşlarına da sevilen şarkılarını söyledi.
Oldukça duygusal anlar yaşayan Haluk Levent, "Yeğenimle annesinin vefadı sırasında yeterince ilgilenememiştim. O zaman, karne zamanı geleceğim sözünü vermiştim. Karnesini beraber alacağımızı söylemiştim. Verdiğim sözü tuttum. Ilgaz da güzel bir karne ile sözünü tutmuş oldu. Çok güzel bir karnesi var" diye konuştu.
Küçük Ilgaz ise, "Annemi kaybettim ama dayım hep benim yanımda oldu. Bugün sözünü tutup okula geldi. Karnemi birlikte aldık. Onu arkadaşlarımla da tanıştırdım. Çok mutluyum" dedi.
(ND-ERG-Y)

26.01.2013 08:39:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT