1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Halterde Avrupa 3.'süne Ödül

Halterde Avrupa 3.'süne Ödül

Halterde Avrupa 3.süne Ödül
A+A-

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, Antalya'da yapılan Halter Büyükler Avrupa Şampiyonası'nda 75 kilogramda Avrupa 3.'sü olan İshakpaşa Spor Kulübü sporcusu Hatice Yılmaz'ı makamında

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, Antalya'da yapılan Halter Büyükler Avrupa Şampiyonası'nda 75 kilogramda Avrupa 3.'sü olan İshakpaşa Spor Kulübü sporcusu Hatice Yılmaz'ı makamında ödüllendirdi.
Törene Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Osman Gümüş, İshakpaşa Kulüp Başkanı Süleyman Coşkun ve antrenör Abdullah Özsever katıldı. Sporculardan Hatice Yılmaz'ın aldığı büyük başarılardan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten İl Müdürü Şahin, sporcuyu tebrik etti. İshakpaşa Spor Kulübü'ne böyle bir sporcuyu yetiştirdiği için teşekkür eden Şahin, "Avrupa Şampiyonasında alınan bu büyük başarı için sporcumuzu kutluyorum. Desteklerinden dolayı kulüp başkanına, sporcumuzu çalıştıran antrenörünüze ve desteklerini esirgemeyen ailenize emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Çalışmalarını daha sıkı tutarak, 2016 olimpiyatlarında, kendisini olimpiyat sporcusu olarak görmek istiyorum" dedi.
Şahin, daha sonra büyük başarı elde eden halterci Hatice Yılmaz'ı eşofmanla ödüllendirdi.
(YS)

10.01.2013 08:37:03 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT