1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "halkla İlişkiler Uzmanlığı Kursu" Yeniden Açılıyor

"halkla İlişkiler Uzmanlığı Kursu" Yeniden Açılıyor

halkla İlişkiler Uzmanlığı Kursu Yeniden Açılıyor
A+A-

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SAÜSEM) Kişisel Gelişim Atölyesi kapsamında 'Halkla İlişkiler Uzmanlığı' kursu yeniden açılıyor. Halkla İlişkiler alanında sistematik, güncel ve uygulanabi

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SAÜSEM) Kişisel Gelişim Atölyesi kapsamında 'Halkla İlişkiler Uzmanlığı' kursu yeniden açılıyor. Halkla İlişkiler alanında sistematik, güncel ve uygulanabilir bilgiler vermeyi amaçlayan kurs, SAÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Işık'ın koordinatörlüğünde verilecek. Kurs toplamda 20 saat sürecek.
Halkla ilişkiler alanında çalışan ve çalışmak isteyenlerin profesyonel bir halkla ilişkiler uzmanı olarak yetiştirilmesinin hedeflendiği kursta, halkla ilişkiler uzmanı kimdir?, hangi özelliklere sahip olmalıdır?, PR Uzmanı'nın yapması gereken işler, Halkla İlişkiler Uzmanı'nın kurum içine dönük görevleri, Halkla İlişkiler Uzmanı'nın kurum dışına dönük görevleri, basın bülteni hazırlama, basın toplantısı organizasyonu, 4 adım yöntemi ve halkla ilişkiler projesi konuları ele alınacak.
26-27 Ocak ve 23 Şubat tarihleri arasında hafta sonları düzenlenecek olan, 'Halkla İlişkiler Uzmanlığı' kursunun ücreti 200 TL olarak belirlendi.
Kursa katılmak isteyenler, www.sausem.net adresindeki önkayıt formunu doldurarak başvuruda bulunabilecek.
(RKO-UU)

15.01.2013 13:44:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT