1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Halk Pazarında İmza Kampanyası

Halk Pazarında İmza Kampanyası

Halk Pazarında İmza Kampanyası
A+A-

Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde, Memur-Sen tarafından kamuda kılık kıyafet serbestliği için pazar yerinde imza standı açıldı. Çanakkale Memur-Sen Başkanı Numan Yaşar, halk pazarında açılan iki stantt

Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde, Memur-Sen tarafından kamuda kılık kıyafet serbestliği için pazar yerinde imza standı açıldı.
Çanakkale Memur-Sen Başkanı Numan Yaşar, halk pazarında açılan iki stantta, 'Özgürlük için 10 milyon imza' kampanyasına vatandaşlardan destek istedi. Yaşar, maksatlarının kamuda kılık kıyafet özgürlüğünün yanında baş örtü serbestliğini de sağlamak olduğunu ifade ederek, 8 Şubata kadar uzatılan kampanya için canla başla çalıştıklarını söyledi. Yaşar, "Kalıplaşmış zihniyetlerin önüne geçerek, yıllarca baskı altında kalan insanlara hak ettiği değeri vermeye çalışıyoruz" dedi.
Pazar yerinin iki ana girişine kurulan stantlarda vatandaşlara bilgi verilerek imza toplanıyor. Dağıtılan broşürlerle toplumun bilgilendirilmesi sağlanırken, stant görevlileri merak eden her vatandaşa ayrıntılı bilgi veriyor. İmza atan vatandaşlara şeker ikramının da yapıldığı kampanya büyük ilgi görüyor.
(MU-GD-MŞ)

02.02.2013 14:11:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT