1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Halit Ergenç'in Gizli Bir Proje İçin 1.3 Milyon TL aldı

Halit Ergenç'in Gizli Bir Proje İçin 1.3 Milyon TL aldı

Halit Ergenç'in Gizli Bir Proje İçin 1.3 Milyon TL aldı
A+A-

Son zamanların en popüler isimleri arasında gelen Muhteşem Yüzyıl dizisinin başrol oyuncularından Halit Ergenç şuan gizlenen bir proje için tam bir servet aldı. 13 bölümün ücretini peşin alan Halit Ergenç 1 Milyon 300 Bin TL'yi peşin aldı. Bölüm başına re

Son zamanların en popüler isimleri arasında gelen Muhteşem Yüzyıl dizisinin başrol oyuncularından Halit Ergenç şuan gizlenen bir proje için tam bir servet aldı. 13 bölümün ücretini peşin alan Halit Ergenç 1 Milyon 300 Bin TL'yi peşin aldı. Bölüm başına rekor bir fiyatla ekranların karşısına geçecek olan Ergenç, bölüm başına tam 100 Bin TL alacak.

‘Muhteşem Yüzyıl’ın ‘Kanuni’si Halit Ergenç dizi bittikten sonra ekrana 1 yıl ara vermişti.Meryem Uzerli’ye 2 milyon TL vererek sözleşme imzalayan yapım şirketi O3 bu kez Halit Ergenç’le anlaştı.Henüz belli olmayan bir proje için bölüm başına 100 bin TL’ye evet diyen Halit Ergenç’e 13 bölümün parası olan 1 milyon 300 bin TL peşin ödendi.Dizinin çekimlerinin mayıs ortasında başlayacağı ve yeni yayın döneminde ekrana geleceği öğrenildi.Bu diziyi yayınlamak için kanallar şimdiden yapım şirketinin kapısını aşındırıyor.

A+A-

HABERE YORUM KAT