1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Haliç Köprüsünde Araç Lastikleri Patladı Köprü İnledi !

Haliç Köprüsünde Araç Lastikleri Patladı Köprü İnledi !

Haliç Köprüsünde Araç Lastikleri Patladı Köprü İnledi !
A+A-

Metropol Kent İstanbul'da Haliç Köprüsü üzerinde bir araçtan jiletlerin,kırtasiye malzemelerinin dökülmesi üzerine 40 yakın aracın lastikleri gümledi. Onlarca araç köprüde kaldı. 2 saat trafiğe kapatılan Haliç Orta Köprü Mecidiyeköy istikameti yeniden tra


İstanbul Haliç Köprüsü’nde bir araçtan jiletlerin dökülmesi sonucu çok sayıda aracın tekerlekleri patladı. Tekerlekleri patlayan sürücüler E-5 karayolu üzerine tekerlerini değiştirmeye çalıştı. Olay, akşam saatlerinde E-5 Karayolu Haliç köprüsü üzerinde meydana geldi.

 


Alınan bilgiye göre Mecidiyeköy istikametine seyir halindeki bir araçtan maket bıçaklarında kullanılan jiletler köprü üzerine döküldü. Yola dökülen jiletler seyir halindeki birçok aracın tekerinin patlamasına yol açtı.

 


Tekerleri patlayan çok sayıda sürücü E-5 Mecidiyeköy mevkiinde yol üzerine tekerlerini değiştirmek üzere sağa çekti. Tekeri patlayan birçok sürücü E-5 Karayolu üzerinde teker değiştirme kuyruğu oluştururken bazı sürücülerin ise yol yardım ekiplerinden yardım istediği görüldü.

 

 

Yol yardım ekiplerinden Ergün Durhan, “Böyle bir durumla ilk kez karşı karşıya kaldım. Birçok vatandaşta mağdur” derken arabasının tekeri patlayan bir vatandaş ise, “Lastiğimin patladığını fark ettim. Aracımı sağa çekerek lastiğini değiştiriyorum” dedi.

 

 

KAYNAK: Dünya Bülteni / Haber Merkezi

A+A-

HABERE YORUM KAT