1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hakkari'de Kürt Sorunu Konferansı Feyzullah Taş Hakkari

Hakkari'de Kürt Sorunu Konferansı Feyzullah Taş Hakkari

Hakkaride Kürt Sorunu Konferansı  Feyzullah Taş    Hakkari
A+A-

Hakkari Üniversitesi tarafından "Arap Baharı Ekseninde Türkiye'de Kürt Sorunu" konulu bir konferans düzenleneceği belirtildi. Hakkari Üniversitesi'nden yapılan açıklamada, 21 Şubat 2013 Perşembe gü

Hakkari Üniversitesi tarafından "Arap Baharı Ekseninde Türkiye'de Kürt Sorunu" konulu bir konferans düzenleneceği belirtildi.
Hakkari Üniversitesi'nden yapılan açıklamada, 21 Şubat 2013 Perşembe günü saat 14.00'de Atatürk Kültür Merkezi konferans salonunda düzenlenecek olan programa, gazeteci-yazar Cengiz Çandar'ın konuşmacı olarak katılacağı belirtildi. Açıklamada, "Arap dünyasında yaşanan 21. yüzyılın en büyük olaylarından olan Tunus, Mısır, Libya, Suriye, Bahreyn, Cezayir, Ürdün ve Yemen'de büyük çapta, Moritanya, Suudi Arabistan, Umman, Irak, Lübnan ve Fas'ta küçük çapta olmak üzere tüm Arap dünyasında baş gösteren mitingler, protestolar, halk ayaklanmaları ve silahlı çatışmaların yaşandığı olaylar için kullanılan 'Arap baharı ekseninde Türkiye'de Kürt sorunu' konusu ele alınacak" denildi.
Açıklamada, konferansa tüm halkın davetli olduğu belirtildi.
(FT-MSA-Y)

19.02.2013 13:26:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT