1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hakkari'de İşyeri Açılışı

Hakkari'de İşyeri Açılışı

Hakkaride İşyeri Açılışı
A+A-

Hakkari'de 5 kişiyi istihdam edecek yeni bir işyeri daha hizmete açıldı. Bulvar Caddesi üzerinde bulunan Ümitler İş Hanı'nda hizmete giren "Buket Çeyiz Sarayı" adı altındaki işyerinin açılışını BDP

Hakkari'de 5 kişiyi istihdam edecek yeni bir işyeri daha hizmete açıldı.
Bulvar Caddesi üzerinde bulunan Ümitler İş Hanı'nda hizmete giren "Buket Çeyiz Sarayı" adı altındaki işyerinin açılışını BDP İl Başkanı Rahmi Kurt, Belediye Başkan Vekili Hamdi Taşkın, Esnaf Sanatkarlar ve Odaları Birliği Başkanı Arif Koparan, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Akboğa ile işyeri sahibi Fahri Açar birlikte yaptılar. Hakkari'de yaklaşık 12 yıldır çeyizlik ürünleri, hırdavat ve imalatı hizmeti veren "Buket Çeyiz Sarayı" sahibi Fahri Açar, açtıkları ikinci şubelerinde 5 kişiyi istihdam ettiklerini belirterek, Hakkari'nin hizmetin en iyisine layık olduğunu söyledi.
Açılışa katılanlar ise, fabrika ve iş sahalarının bulunmadığı Hakkari'de yeni işyerlerinin açılmasının memnuniyet verici olduğunu belirterek, işyerinin ikinci şubesini hizmete açarak 5 kişiyi bünyesinde istihdam eden Fahri Açar'a teşekkür ettiler.
(FT-MSA-Y)

10.12.2012 15:11:26 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT