1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hakkari'de Grup Tillo Konseri

Hakkari'de Grup Tillo Konseri

Hakkaride Grup Tillo Konseri
A+A-

Hakkari Üniversitesi tarafından organize edilen "Grup Tillo" konseri yoğun ilgi gördü. Hakkari Üniversitesi tarafından yürütülen, Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı tarafından finanse edilen "Yeş

Hakkari Üniversitesi tarafından organize edilen "Grup Tillo" konseri yoğun ilgi gördü.
Hakkari Üniversitesi tarafından yürütülen, Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı tarafından finanse edilen "Yeşeren Ümitler" adlı projenin ilk organizasyonu büyük bir kitlenin katılımıyla Hakkari Atatürk Kültür Merkezi konferans salonunda gerçekleşti. Programa Hakkari Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halit Demir, İl Müftüsü M. Feysal Geylani, İl Kültür ve Turizm Müdürü Emin Özatak, öğretim görevlileri, öğrenci ile vatandaşlar katıldı. Burada bir konuşma yapan Hakkari Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Şemsettin Kırış, vatandaşların Mevlid Kandili'ni kutladı.

Yapılan konuşmanın ardından programa "Grup Tillo'nun seslendirdiği ilahiler ile devam edildi. Grup Tillo'nun seslendirdiği Kürtçe ve Türkçe ilahiler salondakilerde eşlik etti.
Kürtçe Mevlid de okuyun Grup Tillo salonda bulunanların Mevlid Kandili'ni kutlayarak bu güzel günde bir araya gelmekten çok memnun olduklarını belirttiler.
(FT-Yİ-Y)

24.01.2013 15:55:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT