1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Hakkari Valisinden BDP'li Hatipoğlu'na Ziyaret

Hakkari Valisinden BDP'li Hatipoğlu'na Ziyaret

Hakkari Valisinden BDP'li Hatipoğlu'na Ziyaret
A+A-

Hakkari Valisi Necmettin Kalkan, Barış ve Demokrasi Partisi’nden (BDP) Belediye Başkanlığına seçilen Dilek Hatipoğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.


Vali Necmettin Kalkan ve beraberindekileri belediye girişinde karşılayan Belediye Başkanı Dilek Hatipoğlu, makamında tebrikleri kabul etti. Vali Necmettin Kalkan, Başkan Hatipoğlu’na başarı dileklerinde bulunarak, “Göreviniz hayırlı uğurlu olsun. İnşallah Hakkari’ye hep beraber güzel hizmetler yapıp bu yolda birlikte çalışıp hizmet edeceğiz. Hakkari’de kadın bir başkanın seçilmesi büyük bir şanstır. Yeni göreviniz tekrar hayırlı olsun, başarılar diliyorum” dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Dilek Hatipoğlu ise, “Bizler ilimizin geleceği için tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte elimizden gelen bütün gayreti sarf edeceğiz. Sizin desteklerinizle beraber Hakkari’ye güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.
Yapılan ziyaretin ardından Vali Necmettin Kalkan ve beraberindekiler, Belediye Başkanı Dilek Hatipoğlu ve yardımcıları tarafından uğurlandı.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT