1. HABERLER

  2. BÖLGE HABERLERİ

  3. Hakkari Şemsiyeli Sokağa kavuştu

Hakkari Şemsiyeli Sokağa kavuştu

Hakkari Şemsiyeli Sokağa kavuştu
A+A-

Hakkari Belediyesi’nin desteğiyle oluşturulan Şemsiyesi Sokak, renkli görüntüsüyle görenleri kendisine hayran bırakıyor.

Hakkari Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Bulvar Caddesi üzerinde boyama çalışmalarının yapıldığı, esnaflar tarafından şemsiyeler ile donatılarak renklendirilen ve halk arasında ‘Şemsiyeli Sokak’ olarak bilinen Özdemir Sokağı, renkli görüntülere sahne oldu. Şemsiyeli Sokak sakinlerinden Faruk Kahraman organizatörlüğünde Hakkari’de faaliyet gösteren Serbest Muhasebeci Mali Müşavir/ bağımsız denetçi Reşit Orman tarafından ildeki gazetecilere sokakta bulunan bir restoranda yemek verildi.

Gazetecilerle bir araya gelen Orman, kaynaşmak ve bu güzel sokağı tanıtmayı amaçladıklarını söyledi. Şemsiyeli Sokak isminin ‘Sanat Sokağı’ olması gerektiğini belirten Orman, cadde süslemesinin Hakkari caddelerine ayrı bir renk kattığını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Gazeteciler ise, Şemsiyeli Sokağın il merkezine ayrı bir renk kattığını ifade ederek, yemekten dolayı Serbest Muhasebeci Reşit Orman’a teşekkür ettiler. İHA

A+A-

HABERE YORUM KAT